18/08/2018

Arenguprogrammid

a

MVR arendusgrupp pakub erinevaid lähenemisi nii juhtide kui töötajate arendamisele. Alamlehtedelt saad lähemat infot nii lühikoolituste kui erinevate arenguprogrammide kohta.

MVR arendusgrupp OÜ omab täienduskoolituste läbiviimiseks majandusteadet nr 194858 ja Eesti Hariduse Infosüsteemi registreeringut (EHIS).

LÜHIKOOLITUSED

KOOLITUSAMPSUD, millel saavad osaleda nii juhid kui töötajad. Kui sa ei leia enda ettevõtte jaoks sobivat teemat, siis kirjuta oma soovist meile ja leiame sobiva lähenemise.

ARENGUPROGRAMMID

Peamiselt juhtidele suunatud arenguprogrammid, mille fookus on eelkõige juhtimise arendamisel, inimeste juhtimise teemadel ning juhi erinevate kompetentside arendamisel.

Vaata lähemalt:

Leadership arenguprogramm HEA JUHT LIIGUTAB MÄGESID, mis on juhtidele suunatud programm eestvedamise ja suhtlemise tõhustamiseks;

ESINEMISOSKUSED, mis on suunatud nii juhtidele kui spetsialistidele;

VÄRBAMINE JUHILE on spetsiaalselt juhtidele disainitud arenguprogramm, kes soovivad ise aktiivselt värbamisprotsessis osaleda;

STRATEEGILINE INIMRESSURSI JUHTIMINE on juhtidele mõeldud arenguprogramm, milles käsitleme kõiki personalitöö ja inimressursi juhtimisega seotud teemasid alates töötamise poliitikate ja põhimõtete loomisest, planeerimisest ja soorituse hindamisest tulemusjuhtimiseni välja. Kõik ikka selleks, et ettevõte või meeskond saavutaks rohkem ja paremaid tulemusi.