22/04/2017

Konsultatsioon

 

  • Ettevõtte (ka Start-up) nõustamine personali, värbamise ja -arengu teemadel

Aitame koostada kogu vajaliku dokumentatsiooni ⇒ töölepingud, konkurentsi ja ärisaladuse lisad, töökorralduse reeglid, töötajatega seotud juhendid, personaliprotsessid nagu värbamine, sisse-elamine, juhendamine, koolitused, arendamine, järelkasv, praktikaprogrammid jne.

  • Strateegiliste personaliprotsesside kujundamine, juurutamine ja tõhustamine

Töötame välja strateegilste kompetentside profiilid, kujundame kaardistamise ja vajadusel kompetentside hindamise. Aitame luua pikemaajalise strateegilise arengukava töötajate ja võtmekompetentside arendamiseks, toetame juhte tööjõu planeerimisel ja ametiprofiilide koostamisel.

  • Töötajatele suunatud tegevuspõhimõtete ja poliitikate väljatöötamine

Töötajasõbraliku töökeskkonna kujundamine (näiteks paindlik töökorraldus, individuaalsed kokkulepped, ametikohtade kujundamine jne), sisekommunikatsiooni alused ja tervist puudutavate põhimõtete määratlemine. Sobivate peresõbralike lahenduste leidmine, nõustamine ja rakendamine.

  • Talendijuhtimise-ja personaliarenduse tarkvara valimine

Töötajate ja juhtide koolitamine personali-ja tulemusjuhtimise töövahendite digitaliseerimise teemadel. Inimressursi arendamiseks mõeldud tarkvara vajaduste kaardistamine, lahenduste väljatöötamine, projektide juhtimine ja juurutamine. Konsultatsioonid ja lahendused.

  • Tasu-ja motivatsioonisüsteemide audit ja/või analüüs

Viime läbi põhjaliku tasu- või motivatsioonisüsteemi auditi, analüüsime mõjusid ning koostame soovituskava võimalike lahenduste leidmisel ja rakendamisel.

  • Leadership coaching juhtidele

Personaalsete või grupipõhiste coaching’sessioonide abil toetame eduka Leadership’i järjepidevust organisatsioonis. Loe lisaks SIIN.

Küsi pakkumist või lepi kokku esmase konsultatsiooni aeg (1 tund tasuta)

 

Konsultatsiooni tasud:

            45-65 €/ tund või projektipõhiselt  tasu kokkuleppel